Kıbrıs Ercan Havalimanı Taksi Transfer ve Kiralama FiyatlarıYapacağınız Kıbrıs ziyaretlerinizde siz değerli misafirlerimize Ercan Havalimanı Taksi transfer veya kiralama hizmetlerini konforlu ve bakımlı üst model araçlarımızla sunarak tatil veya iş gezilerinizde ulaşım problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Tamamı tecrübeli personellerden oluşan ekibimiz ile havalimanı ofisimizden verilen bilgiler doğrultusunda adınız yazılı şekilde zamanında karşılanarak araçlara ulaşmanız sağlanır. Böylece taksi bekleme ya da herhangi bir zaman kaybı yaşamanız önlenerek memnuniyetiniz tarafımızca sağlanır.

Önceden yapacağınız rezervasyonlar doğrultusunda sizleri gelen yolcu kapısında karşılayarak ekibimiz ile konforlu bir yolculuğu kişi sayınıza göre filomuzda bulunan turizm amaçlı kullanılan ve temizliği yapılmış bakımlı araçlar ile problemsiz bir şekilde misafirlerimize sunuyoruz. Kıbrıs otel transferi ya da ara transfer olarak Girne, Lefkoşa, Gazimağusa, Lefke gibi kentlere ulaşımınız ile talepte bulunmanız durumunda kokartlı rehberler eşliğinde Kıbrıs Kültür Turları’na katılımınız Kıbrıs transfer şirketi olarak Cyprus Express tarafından profesyonelce sağlanır.

Kıbrıs Ercan Havalimanı Taksi Transfer ve Kiralama Fiyatları

Önceden hazırlanmış olunan plan dahilinde ya da istekleriniz doğrultusunda ekibimizce oluşturulacak programlar ile sizlere sitemizdeki gördüğünüz birebir araçlarla hizmet sağlanarak üst seviyede memnuniyetiniz şirketimiz tarafından 7 gün 24 saat boyunca sağlanmaktadır. Kıbrıs transfer fiyatları sizlerin talepleri doğrultusunda kişi sayınıza göre en ekonomik olacak şekilde hazırlanır ve misafirlerimize sunulur.

Bir çok kurum ve kuruluşa adanın en güçlü filosuyla hizmet veren Kıbrıs’ın tek Ercan Havalimanı merkezli Transfer firması olarak Cyprus Express daima üst model araçları hizmetinize tecrübeli ekibiyle sunmaktadır. Özellikle otobüs filomuz kendini ispatlamış olan marka ve modellerden seçilerek oluşturulmuş konfor ve güvenin simgelerinden sayılan Mercedes Travego ve Mercedes Tourismo adada sadece şirketimizin filosunda bulunmaktadır.

Sizlere hizmet için bir tık ötedeyiz… Sadece yapmanız gereken ekibimizle iletişime geçerek talebinizi iletmektir.