Ercan Havalimanı Transfer

Günü birlik yada uzun zamanlı ziyaret edeceğiniz Kuzey Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan geldiğinizde nasıl bir durum ile karşılaşacağınızı bilmediğinizden dolayı önceden rezervasyonunuzu yaparak Ercan Havalimanı Transfer hizmetiniz firmamızdan ekonomik koşullarda alabilirsiniz. Ercan Havalimanı Transfer Şirketi olan firmamız sizleri gelen yolcu kapısında karşılayarak gitmek istediğiniz bölgeye kadar sizlere konforlu ve güvenli bir yolculuk ile eşlik ederler.

Genel olarak toplu taşımanın gelişmediği bir yapıya sahip olan Kuzey Kıbrıs, tatil ya da iş gezilerinizde olası bir sürpriz ile karşılaşmamak için sizlere profesyonelce KKTC Havalimanı Transfer Şirketi olarak tecrübeli ekibimizle 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktayız.

Ercan Havalimanı Transfer Fiyatları – 0 548 880 5470

Daima müşteri temsilcilerimize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan Ercan Havalimanı Transfer Fiyatları hakkında bilgi edinebilir, rezervasyonunuzu telefondan ya da sitemiz üzerindeki rezervasyon sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Kıbrıs’a geldiğinizde boş vakitlerinizi değerlendirmek istemeniz durumunda müşteri temsilcimizden Kuzey Kıbrıs Çevre Turu ve KKTC Kültür Turları hakkında bilgi alabilir olumlu bulmanız durumunda isterseniz Kokartlı rehber eşliğinde turlara katılabilmek için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gruplar halinde adamızı ziyaret etmeniz durumunda misafirlerimize son model otobüs filomuz ile hizmet ediyoruz. Otobüs filomuzda konfor ve güvenin simgeleri haline gelen marka ve model olan Neoplan Starliner, Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Setra Topclass araçlar bulunmaktadır. Küçük gruplar için ise filomuzda Mercedes Sprinter ve Toyota Coaster araçlar bulunmaktadır. Binek olarak Mercedes Serisi ve Kıbrıs Özel Transfer ya da Kıbrıs Vip Transfer hizmeti için Mercedes Vito araçlar ile hizmet sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz