Yıllardır misafirlerimize son model araçlarla Kıbrıs yollarında hizmet sağlayan, yolcu taşımacılığı sektörünün öncü firması Cyprus Express olarak günümüzde hala daha köklü ve güçlü bir firma olabilmek için geçmişteki deneyim ve tecrübelerimizi işimize yansıtarak yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Yolcu taşımacılığının lider firması olmamızın verdiği yükümlülükler doğrultusunda daima % 100 müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızda vazgeçilmezimizdir. Firmamızın kalitesini sağlayan en önemli etkenler arasında bulunan araç filosunun kalitesi ve yenilik durumudur. Şirketimiz bu yüzden tercih edilme sebebi olmuş ve deneyimli şoförleri ve ekibiyle turizm sektörünün gerektirdiği güvenlik donanımlarını araçlarına eklemiştir.

Deneyimli ekibimiz ile de fark oluşturan Cyprus Express filosunun yönetimini sektörde deneyimli bireylerle yöneterek araçlarını ise güvenilir, tecrübeli şoförlere emanet etmektedir. Yetenekleri yönünden zengin olan ekip arkadaşları tercih eden firmamız misafirlerine sorunsuz bir yolculuk keyfi sunmayı amaç edinerek sektörde lider bir firma olabilmek için kendini daima yenileyip geliştirmektedir.

Neden Cyprus Express?

  • Son Model Araçlar
  • Deneyimli Kadro
  • Zamanında Hizmet
  • 7 Gün 24 Saat Servis
  • Güçlü Referanslar