Kıbrıs Otel Transfer

Uzun bir yaz döneminin yaşandığı Kuzey Kıbrıs daima iş ya da tatil amaçlı ziyaret edilen bir destinasyon olmanın dışında Kıbrıs Otelleri tarafından ekonomik fiyatların bulunduğu periyotlarda Kongre ve Seminer amaçlı konaklamalara da ev sahipliği yapmaktadır. Kıbrıs Transfer Şirketi Cyprus Express sizlere bu dönemde özellikle grup girişleri için geniş filosu ve yeni araçları ile istenilen zaman diliminde Kıbrıs Otel Transfer hizmeti sağlamaktadır.

Kıbrıs Otel Transfer hizmeti alabileceğiniz şirketimiz misafirlerine küçük araçlardan otobüslere kadar hizmet verebilecek filosu ve tecrübeli şoförleriyle yıllardır Kıbrıs Transfer hizmeti sunmaktadır. Teknolojik alt yapısı ve günümüz şartlarına entegre olan alt yapısı ile Kıbrıs Taşımacılık Sektöründe son derece başarılı operasyonlar gerçekleştiren Cyprus Express Ercan Hava Limanı ofisinden yönetim yapan tek KKTC Transfer Şirketidir.

Kıbrıs Otel Transfer – 0548 880 54 70

Yapılacak olan operasyonlarda özel misafirler için Kıbrıs Vip Transfer yada KKTC Özel Transfer hizmetlerini son model Mercedes Vito veya Viano araçlarımızla sunabilecek sayıda filomuzda bulunmaktadır. Konaklama sırasında bulunan boş vakitlerinizde sizlere özel Kıbrıs Kültür Turları hizmetini de verebilecek olan şirketimizin Kıbrıs Çevre Turları detaylarını hizmetlerimiz sayfasından inceleyebilirsiniz.

Araçlarımızın görsellerini web sitemizdeki sayfalardan inceleyebilir, rezervasyonlarınızı formu doldurarak ya da müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek detaylı bilgi ve program vermeniz durumunda sizlere en Ekonomik Kıbrıs Transfer Fiyatları ile yardımcı olacaklardır.