Kıbrıs Otobüs Kiralama

Taşımacılık sektöründe geniş ve yeni araç filosuyla Kıbrıs Otobüs Kiralama hizmetinde misafirlerine %100 memnuniyet anlayışıyla servis sunan Cyprus Express Ercan Havalimanı ofisinden tüm operasyonlarını sorunsuzca gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Girne Merkezde de ofisi bulunan Cyprus Express ada genelinde Kıbrıs Transfer – Kıbrıs Kültür Turları – Kıbrıs Vip Taşımacılık alanlarında adanın en geniş filosuna sabip bir Kıbrıs Transfer Şirketi dir.

Kuzey Kıbrıs’ta tedarikçi olarak birçok kurum ve kuruluşa yıllardır problemsiz hizmet sunan ekibimiz profesyonel ekibi ve giyimiyle temizliğine dikkat eden şoförleriyle takdir edilen ve tercih edilen bir Kıbrıs Transfer Firması dır. Sınıfının en iyi otobüslerini müşteri memnuniyet ve talep analizleri doğrultusunda filosuna ekleyen Cyprus Express özenle seçtiği şoförleri ile de kusursuzca bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Kıbrıs Otobüs Kiralama Şirketi – 0 548 880 5470

Özellikle Kıbrıs Kültür Turları seçiminde konforlu araçlarını sizlere sunan Kıbrıs Otobüs Kiralama Şirketi Cyprus Express misafirlerine taşımacılık sektöründe lider markalardan tercihler yaparak misafirlerinize rahat bir gezi sunmaktadır. Tarihi ve Kültürel yapısı çok eskiye dayanan Kıbrıs misafirlerin gezip görmesi gereken bölgeler ve kalıntılar ile donatılmış durumdadır. Kokartlı rehberler eşliğinde sizlere Kıbrıs Kültür Turu hizmetleri ve Kıbrıs Transfer Hizmetini sunan firmamız ile bir adım önde olarak son derece güvenli ve konforlu hizmeti alabilirsiniz.

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Kıbrıs Otobüs Transfer hizmeti dışında geniş filoya sahip olan şirketimiz Sedan, Vito, Sprinter gibi araçlarıyla da hizmet sunmaktadır. Kıbrıs Otobüs Transfer Şirketi olarak ekibimiz büyük operasyonları yönetebilecek kapasiteye sahiptir.

Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilir, Kıbrıs Otobüs Transfer Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.