Kıbrıs Otobüs Transfer

Filomuzdaki genç ve konforlu araçlar ile Kıbrıs Otobüs Transfer hizmeti veren Cyprus Express profesyonel ekibi ve araç kapasitesi bakımından Kuzey Kıbrıs’ta taşımacılık sektörünün öncü firmasıdır. Bir çok ilki misafirlerine sunan Kıbrıs Otobüs Transfer Şirketi Cyprus Express filosuna eklemiş olduğu Mercedes Travego ve Mercedes Tourismo araçlar ile kalite ve konfor farkını ortaya koymuştur.

Operatör ve Acenteler olarak sizlerde misafirlerinize konfor ve kalitenin farkını yaşatmak istemeniz durumunda Ercan Havalimanı Transfer ofisimizden yönettiğimiz tüm operasyonlarımızda sorunsuz ve güvenilir bir hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca müşteri temsilcilerimizle görüşebilir rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kıbrıs Otobüs Transfer Firması – 0 548 880 5470

Basit arayüz ve kullanımı kolay bir web sitesi ile ziyaretçilerine güvenli ve 100% müşteri memnuniyetiyle hizmet etmeyi amaç edinmiş olan firmamız Kıbrıs yollarında tecrübe sahibi şoförler ile servis sunmaktadır. Giyim ve hijyen kurallarına uyan ekibimiz aynı zamanda araçlarında temizliğinden ve bakımından sorumludur. Firmamız bünyesindeki tüm araçlar gerekli bakım ve devlet tarafından mecburi kılınan izinlerin sahibidir. Tüm araçlarımız sigortalı şekilde trafiğe çıkarak hizmet vermektedir.

Günün koşulları doğrultusunda tüm araçlarımız teknolojik donanıma sahiptirler ve filomuzdaki tüm araçlarımızın merkezi hız kontrolü yanında anlık bulundukları rotasyona kadar takip edilen bir yapıya sahip olan firmamız olası her durumda alternatif üretebilecek bir yapıya sahiptir.

Sizlerde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca farklı konsept araçlar ile Kıbrıs Transfer Hizmeti sunan firmamızı tercih ederek tatilinizi garanti altına alabilirsiniz.