Kıbrıs Şoförlü Araç KiralamaYapacağınız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ziyaretlerinizde trafiğin soldan olması ve direksiyonun sağda bulunmasından dolayı araç kullanamayacağınızı düşünmeniz durumunda Kıbrıs Transfer Şirketi olarak Cyprus Express olarak siz misafirlerimize Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama hizmetini filomuzdaki son model araçlar ve tecrübeli ekimizle veriyoruz.

Bireysel olarak iş ya da tatil amaçlı Kıbrıs’a geldiğinizde sizlere Mercedes E serisi, Mercedes Vito ya da Mercedes Vito Vip Araçlar ile hizmet sunan şirketimiz, gruplar halinde ise Mercedes Sprinter, Neoplan Starliner, Setra Topclass, Mercedes Travego ve Mercedes Tourismo gibi taşımacılık sektörünün simgesi araçları kullanarak Kıbrıs Transfer hizmeti sunmaktadır.

Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama Şirketi

İş gezisi ya da transfer hizmeti dışında sizlere ekibimiz Günlük Kıbrıs Kültür Turları hizmeti vererek eğlenceli vakit geçirmenizin yanında tarihsel bilgilenme ve görsel kalıntılar içerisinde etkilenmenizi kokartlı rehberler eşliğinde profesyonelce sunuyoruz.

Birçok kurum ve kuruluşa özenle hizmet sunan KKTC Transfer Şirketi Cyprus Express siz değerli misafirlerimize Günlük Kıbrıs, Girne, Lefkoşa, Lefke, Gazimağusa kentleri çevre turları düzenleyerek çok eski yıllara dayanan adanın tarihi yapısının yanında kültürel yapısını da gezip görerek keyifli anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Özenle ve titizlikle istenmiş olan program dahilinde hazırlanan Kıbrıs Gezi programlarımız ile eğlenerek tatilinizi dolu dolu geçirebilir ya da iş amaçlı yaptığınız ziyaretlerden boşa kalan zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Tüm detaylar hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi edinebilir rezervasyonlarınızı gerçekleştirerek profesyonelce hizmet alabilirsiniz.