Kıbrıs transfer fiyatları

En ekonomik Kıbrıs Transfer Fiyatları için son model bakımlı ve klimalı araçlarla Ercan Havalimanı merkezli tek transfer firması olarak özel ya da vip transferler yanında kongre ve bayi toplantı organizasyonlarınız için misafirlerimize daima hizmet sunuyoruz. Cyprus Express olarak konforun ve teknolojinin tüm olanaklarını sunduğumuz Kıbrıs turizm sektöründe taşımacılık hizmetlerinde anlayışı farklılaştırarak değiştirdiğimiz yapımız ile sorunsuzca ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Ercan Havalimanına indiğinizde herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyor, bakımı ve temizliği önceden yapılmış araçlar, dış görünümü düzgün şekilde olan şirketimizin tecrübeli şoförleri tarafından gelen yolcu kapısında karşılanarak gideceğiniz bölgeye ulaşımınız kusursuz hizmet eşliğinde sağlanmaktadır. Kıbrıs Taksi Transfer hizmeti alternatifi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler uygun Kıbrıs Transfer Fiyatları ile de taksimetre fiyatlandırmasına göre daha ekonomiktir.

Uygun Kıbrıs Transfer Fiyatları

Özellikle kongre ve seminer amaçlı gelen misafirlerimiz için toplu transfer hizmetleri sunan şirketimiz, filomuzda bulunan son model bakımlı otobüsler ile ada genelinde Ercan Havalimanı Transfer ve Kıbrıs Kültür Turu hizmetlerini bir çok kurum ve kuruluşa yıllardır sunmaktadır. Sizlerde Kıbrıs Transfer Firması Cyprus Express ile tatil ya da iş gezilerinize şirketimizi tercih ederek bir adım önde başlayarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Daima misafir güvenliğini ve konforunu ön planda tutan ekibimize sitemiz üzerinden Kıbrıs Transfer rezervasyon formunu doldurarak ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.