Kıbrıs Transfer

Kuzey Kıbrıs Ercan Havalimanı ofisinden tüm Kıbrıs Transfer operasyonlarını yöneten şirketimiz Cyprus Express siz değerli misafirlerimize son model konforlu araçlarımız ile ve turizm sektöründe tecrübe sahibi ekibimizle 7 gün 24 saat boyunca sorunsuz hizmet sunuyoruz.

Teknolojik ve kurumsal alt yapısıyla sektörde öncü Kıbrıs Transfer Firması Olan Cyprus Express giyim – hijyen kurallarına dikkat eden bir ekip oluşturarak misafirlerine güvenli ve keyifli bir seyahat vaat etmektedir. Firmamız araçlarında bulunan teknolojik alt yapı ile an ve an nerede kaç km hız ile ilerlediğini ve oluşacak herhangi bir aksaklıkta problemi çözebilecek kapasiteye sahiptir.

Kıbrıs Transfer Şirketi – 0 548 880 5470

Şirketimiz aynı zamanda talep edilmesi durumunda kokartlı rehberler eşliğinde sizlere Günlük Kıbrıs Turları düzenleyerek Kuzey Kıbrıs’ta tatilinizden geriye kalan zamanları kültürel gezilerle doldurarak sizlere hizmet sunabilmektedir. Kıbrıs Kültür Turları detaylarını sitemizdeki hizmetlerimiz sayfasından ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilir, rezervasyon formunu doldurarak müşteri temsilcimizin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sizlere Günlük Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama hizmetini de sunabilen Kıbrıs Transfer Firması Cyprus Express filosundaki son model Mercedes sedan e serisi ve Mercedes Vito araçlar ile küçük gruplara, Mercedes Sprinter, Mercedes Travego gibi konfor simgesi araçlarla ise büyük gruplara hizmet sağlamaktadır. Filomuz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ya da araçlarımızı incelemek için web sitemizdeki araçlarımız menüsünü ziyaret edebilirsiniz.