Kıbrıs Otobüs TransferKıbrıs’ta Transfer hizmetinin yeni yüzü Cyprus Express filosuna eklediği yeni araçlar ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kıbrıs’ta sağlamış olduğu bu başarıyı öncelikle tecrübeli yönetimi ve deneyimli kadrosu sayesinde başarmıştır. Bunlara istinaden araç filosunun yeni olması ekonomik Kıbrıs Transfer fiyatları ve gelen her talebi anında karşılayabilen bir yapıya sahip olması ile Cyprus Express’i rakiplerine karşı avantajlı hale getiriyor.

Kıbrıs’ta Transfer ve Fiyatları – 0392 816 06 06

Ayrıca merkez ofisinin Ercan Havalimanı’nda olması ve yine kıbrıs’ta turizm denince akla ilk gelen yer olan Girne merkezinde yeni açmış olduğu seyahat ve transfer ofisi sayesinde Kıbrıs’ta transferin parlayan yüzü olmaya devam ediyor.

Kıbrıs’a gelmeye karar verdiğinizde firmamız sizlere otel transferi, tur, gezi, toplantı organizasyonları, ucak bileti, yat turu, gece turu gibi her alanda hizmet verebilecek kapasitededir. Bizlere ulaşmanın en kolay yolu internet sitesi olmakla birlikte ilgili personellerimizi internet sitesindeki numaralardan günün her saati rahatlıkla arayabilirsiniz.

Günümüzde konfor kadar önemli olan diğer bir olgu, kalite konfor güven ve hizmet kalitesi ve aracların zamanda istenilen yerde olmasıdır. Kıbrıs’ta bu hizmeti şuan en yeni araç filosu ile veren adanın tek firması olmak bizler için onur verici bir durumdur. Cyprus Expres olarak bu başarımızı siz değerli misafirlerimize borçluyuz.

Ercan Havalimanı – Girne Transfer

Ercan havalimanı’ndan Girneye transfer, dağ yolu ve Lefkoşa yolu üzerinden sağlanmaktadır. Bu iki yolun seceneği sizin Girne’deki seçmiş olduğunuz otele bağlıdır. Acapulco – Jasmine Court otel arası transferler dağ yolu üzerinden gerçekleşmektedir. Jasmine Court otel sonrası transferlerimiz ise Lefkoşa yolu üzerinden gerçekleşmektedir. Bu yolları kullanma amacımız sizleri kalacağınız otellere daha erken ulaşmanızı sağlamak içindir.

Kıbrıs’ta Transfer Fiyatları

Ercan havalimanı’ndan çıktıktan sonra kaptanlarımız sizlere yol güzergahı boyunca Kıbrıs’ın tarihi turistlik yerlerini anlatacaktır. Havalimanı’ndan çıktıktan sonraki ilk yerleşim yeri Balıkesir köyüdür. Transfer esnasında balıkesir köyünün isminin nereden geldiğini ve hangi amaçla konulduğunu yine sizlere kaptanımız anlatacaktır.

ilk şehit pilot binbaşımız Fehmi Ercan Balıkesir’li olduğu için havalimanı’na en yakın yerleşim biriminin ismi Balıkesir konmuştur. Yine şehit pilot binbaşı Fehmi Ercan Balıkesir’li olduğu için havalimanı’nın ismi Ercan olarak konulmuştur. Balıkesir köyünü gecçtikten sonra 2004 yılına kadar dünyanın en büyük bayrağı olma özelliğine sahip olan Kıbrıs bayrağını göreceksiniz.

Daha fazlası için ekibimize ulaşabilirsiniz…